INFO

ul. Szkolna 5,
48-100 Lisięcice

UWAGA WAŻNA INFORMACJA

Szanowni Rodzice. Z dniem 18 stycznia 2021 roku 

Prosimy dokonywać zakupów wyżywienia przez stronę internetową   https://splisiecice.loca.pl

Podpisaliśmy umowę z inną firmą. Poniże stosowna informacja i adres pomocy do logowania.

 

Bardzo prosimy o zwrot bryloczków obiadowych. Musimy się rozliczyć z firmą.  

 

Szanowni Państwo
Od 18.01.2021r. działa w szkole nowy system kontroli pracy stołówki szkolnej. Osoby, których dzieci korzystają ze stołówki dokonują zamówienia posiłków i płatności za pomocą programu dostępnego pod adresem splisiecice.loca.pl.
Na e-mail Państwa przyszedł link aktywacyjny w celu założenia w stołówce konta dla dzieci. Proszę kliknąć w link, a następnie założyć hasło. Na stronie można deklarować posiłki na każdy dzień, dla każdego dziecka, opłacić koszyk - zadeklarowane posiłki, poprzez firmę Przelewy24.
UWAGA
Na szkolnej stronie internetowej jest dostępna instrukcja postępowania i obsługi konta na stołówce.
Osoby, które posiadają nadpłatę z roku 2020 proszę o kontakt z panią Sawicką przed wpłatą za styczeń.
 
 


Administrator

W dniu 30 września 2020r w naszej szkole został ogłoszony miesięczny konkurs czytelniczy skierowany do uczniów i rodziców klas I-III. Jego celem było promowanie czytelnictwa, zaangażowanie dorosłych w czytanie dzieciom,  rozwijanie wyobraźni oraz budowanie więzi między rodzicami a dziećmi. Z początkiem listopada odbyło się podsumowanie konkursu. Przedstawiamy nagrodzonych uczniów:

Klasa 1

Aleksander Klimek, Adam Furmaniewicz, Lena Żełudkowska, Maja Puk

Klasa 2

Zofia Gardias, Paulina Poźniak, Weronika Lisowska, Bożena Brodowicz, Milena Wierzgacz

Klasa 3

Marta Zakrzewska

Wszyscy otrzymali dyplom  „Młodego Czytelnika Miesiąca Października”.

Serdecznie dziękuję uczniom  i rodzicom za  owocną  współpracę.

konkurs