INFO

ul. Szkolna 5,
48-100 Lisięcice

UWAGA WAŻNA INFORMACJA

Szanowni Rodzice. Z dniem 18 stycznia 2021 roku 

Prosimy dokonywać zakupów wyżywienia przez stronę internetową   https://splisiecice.loca.pl

Podpisaliśmy umowę z inną firmą. Poniże stosowna informacja i adres pomocy do logowania.

 

Bardzo prosimy o zwrot bryloczków obiadowych. Musimy się rozliczyć z firmą.  

 

Szanowni Państwo
Od 18.01.2021r. działa w szkole nowy system kontroli pracy stołówki szkolnej. Osoby, których dzieci korzystają ze stołówki dokonują zamówienia posiłków i płatności za pomocą programu dostępnego pod adresem splisiecice.loca.pl.
Na e-mail Państwa przyszedł link aktywacyjny w celu założenia w stołówce konta dla dzieci. Proszę kliknąć w link, a następnie założyć hasło. Na stronie można deklarować posiłki na każdy dzień, dla każdego dziecka, opłacić koszyk - zadeklarowane posiłki, poprzez firmę Przelewy24.
UWAGA
Na szkolnej stronie internetowej jest dostępna instrukcja postępowania i obsługi konta na stołówce.
Osoby, które posiadają nadpłatę z roku 2020 proszę o kontakt z panią Sawicką przed wpłatą za styczeń.
 
 


Administrator

Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła”– słowami Wisławy Szymborskiej nasza biblioteka zaprasza wszystkich uczniów na czytelniczą przygodę.

W ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa Priorytet 3 dotyczącego rozwijania zainteresowań uczniów przez promowanie i wspieranie rozwoju czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży, biblioteka szkolna otrzymała  środki finansowe na zakup książek w sumie 5 000,00 zł, w tym 4 000,00zł to środki pochodzące z dotacji oraz 1 000,00 zł  to wkład własny. Księgozbiór biblioteki wzbogacił się o 334 książki, w tym  lektury zgodne z podstawą programową oraz nowości wydawnicze: książki przygodowe, przyrodnicze oraz rozmaite bajki.

 

Kliknij tutaj>>>>, aby zobaczyć najnowsze propozycje naszej biblioteki!